wyszukiwarka
 


v

 

Kategorie
Dane kontaktowe

PRO-IN

ul. Kapelanka 12

30-347 Kraków

tel.: 696 440 091

e-mail: biuro@pro-in.com.pl

O firmie

A | A | A

Głównym profilem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu obsługi rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizując się głownie w sektorze gruntów inwestycyjnych.

Na rynku nieruchomości działamy od 12 lat i od samego początku nieruchomości gruntowe stanowią trzon naszej działalności.

Zajmujemy się pozyskiwaniem gruntów pod budowę inwestycji mieszkaniowych, usługowych i przemysłowych dla wielu firm w Polsce.

Wybieramy wyłącznie wyselekcjonowane grunty, dbamy o to, aby w naszym portfolio znajdowały się w większości unikalne nieruchomości, niedostępne w innych biurach.

Dokonujemy szczegółowej analizy gruntu i jego możliwości zabudowy w oparciu o miejscowe plany lub warunki zabudowy. Współpracujemy z doświadczonymi architektami, prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi i innymi ekspertami rynku nieruchomości.

Doskonale znamy specyfikę rynku w obszarze gruntów inwestycyjnych. Przeprowadziliśmy setki transakcji, a na bazie zdobytego doświadczenia wypracowaliśmy metody w oparciu o które działamy efektywnie.

Zrealizowane z sukcesem zlecenia oraz zadowolenie stałych Klientów są najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony